Нашутинська Євгенія Олегівна

29 років, керівник та директор Jonnnik`s Academy of Success, викладач англійської та німецької мов для дітей шкільного віку та дорослих,а також дітей з обмеженими здібностями. Автор розробки методики: "Вивчення англійської мови для дітей з синдромом Дауна."

Лауреат премії "Людина року 2015".

Травень 2001-приймала участь у Національному українському турнірі з дебатів (англійською мовою),де посіла 2 командне та 2 індивідуальне місце як особистий Top-speaker.

Червень 2001-була учасником англомовного табору під егідою Peace Corps.

2002-участь у програмі обміну студентами.

2003-закінчила англомовну спеціалізовану гімназію №9 у місті Сімферополь.

2003-2004-навчалась у НАДПСУ(Національна Академія Державної Прикордонної Служби України)на кафедрі німецької філології,де вивчала німецьку та словацьку мови.

2005-2010-навчалась у Волинському Національному Університеті на кафедрі романо-германської філології, де вивчала англійську, німецьку та французську мову.

2010-закінчила Волинській Національний університет імені Лесі Українки і отримала кваліфікацію магістра філології,викладача англійської мови та літератури і німецької мови.

2003-2014-репетитор, викладання різним віковим категоріям, ведення індивідуальних та групових занятть від 0 +, ведення ділової переписки, зустрічі з іноземними партнерами, робота гідом-перекладачем, набуття закордонного досвіду у країні Ізраїль, приватний репетитор, співпраця з різними приватними школами та розвиваючими центрами, навчання бізнес-курсу, переклад медичної та юридичної документації, викладання англійської від початкового рівня до рівня підвищеної складності.

2012-2015-співпраця з носієм мови (Sam Abrams),cтворення автентичних проєктів,англомовних творчих таборів та клубів:"Еnglish Tea with Jonnnik","English Cafe with Sam and Jonnnik","Games with American","ГОВОРИМО З АМЕРИКАНЦЕМ".

2014-2015-Практичні заняття з дітьми із синдромом Дауна,розробка та впровадження методики"English with Jonnnik".

Травень 2014-отримання сертифікату про навчання дітей з особливими потребами від Британської ради.

Вересень 2014-отримання патенту на науковий твір "Методика вивчення англійської мови для дітей із синдромом Дауна","English with Jonnnik"-"Англійська з Джоніком"

2014-2016-розробка та впровадження авторських вікових дитячих та підліткових програм,проведення творчих англомовних авторських таборів: "Розв`яжи собі язик", "Розв`яжи собі язик 2", "English and Yoga", "Говоримо з американцем", "Канікули в місті ", "Канікули в місті 2", "Творча лабораторія", "Творча лабораторія 2", "Creative club with Jonnnik"

Створення та впровадження дитячих програм:"Bilingual baby -easy start with Jonnnik"-0-3+

"Jonnnik and kids palms"-4+

"Jonnnik and kids World"5+

"My private tutor" 6-12+

"Rainbow kids"-програма для дітей з обмеженими здібностями

"Teen-agers club"-Grammar+movies-12-16+

А також заняття з підготовки до зовнішнього незалежного тестування, заняття з дорослими, усний та письмовий переклад.

Автор серії англомовних клубів з носієм та без носія мови для дорослих та дітей:"Groundhog Day with Jonnnik","Saint Patrick`s Day with Jonnnik"та ін.

вересень-січень 2014-участь "Jonnnik`s Academy of Success" у ярмарках Hand made(т.ц-Port city)

травень 2015-участь у фестивалі сучасного мистецтва"Art Territory" - місто творців

Травень 2015-участь у фестивалі Supermom

Травень 2015-участь у святкуванні Дня Європи у Луцьку

Червень 2015-участь у фестивалі доброти"Happy Fest Picnic"

Серпень 2015-2016-співпраця з дизайн студією "The Room".

Вересень 2015-лауреат премії "Люди року-2015.Волинь" В рамках премії - "Люди 21 століття".

Січень-квітень 2016-розробка авторської програми читання та письма для дітей "ABC-easy start with Jonnnik" Власник бренд-проекту "Jonnnik`s Academy of Success"

Вересень 2017-написання та публікація англомовної книги "Jonnnik and the colorful Raindrops"

Багнюк Світлана Богданівна

22 роки, викладач англійської та французької мови для дітей шкільного віку та дорослих у Jonnnik's Academy Of Success, за сумісництвом викладач англійської мови у центрі вивчення іноземної мови у місті Рожище. Випускниця Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки за спеціальністю англійська мова та література, викладач французької мови, прослухала курс вивчення німецької мови, латинської мови та бізнес-курсу англійської мови. Окрім того, у шкільні та університетські роки брала участь в олімпіадах міського та обласного рівня з української мови та ділової української мови. Досвід викладання - 1,5 роки. Діти та дорослі вивчають іноземну мову у формі дружнього спілкування з учнем, адже довіра - це компонент, який перетворює звичні нудні уроки на цікаві заняття.

Гаврилюк Анастасія Василівна

23 роки, викладач англійської мови дітей шкільного віку.

У даній сфері працюю протягом двох років. За цей час здобула досвід спілкування з дітьми та викладання іноземної мови різноманітними методами.

Отримала вищу освіту з відзнакою. Крім того, протягом шести місяців переймала зарубіжний досвід та проходила практику в Польщі, у м. Люблін.

За час своєї роботи розробила індивідуальний підхід до кожного учня, адже вважаю, що заняття мають проходити творчо, креативно, а найголовніше - цікаво. Намагаюся на своїх уроках використовувати різні форми навчання, сучасні матеріали відповідно до найкращих світових методик викладання англійської мови та власних розробок мовного центру “Jonnnik`s Academy of Success”.

Лактионова Марина

2003 – закінчила Волинський інститут економіки та менеджменту

2008 – закінчила Луцьку художню школу

2009 - 2011 – пройшла сертифікований базовий курс з тематичним підсиленням «Психологічне консультування й гештальт-терапія» у Центрі психологічної освіти і підвищення кваліфікації (Україна) Інституту психосоціальних досліджень і розвитку особистості (Німеччина)

2011 – пройшла спеціальну підготовку на сертифікованому інтенсив-курсі «Троїцький тиждень в Карпатах» на тему «Сімейна психотерапія»

21-22.02.2009 – пройшла тренінг особистісного розвитку з використанням психотерапевтичного методу символ драми та проективних карт

27.02.2010 – брала участь у танцювальному тренінгу з використанням психотерапевтичного методу символдрами та «веденого малювання»

2013 – отримала сертифікати про проходження курсів «Сучасна арт-терапія. Теорія і практика», «Практична арт-терапія»

2015 – працює на посаді завідуючої арт-кафедрою та арт-студією «КРАЇНА МРІЙ» в Aнгломовному центрі творчого та інтелектуального розвитку Jonnnik`s Academy Of Success - Академія Успіху, там же - вчитель живопису для дітей та дорослих

Участь у виставках

Виставка «Проба», травень 2010 року, м. Луцьк

Виставка-конкурс «Я - це всесвіт» Першого відбіркового туру у Волинській області Міжнародної мистецької акції Art Now Session, квітень 2013 року, м. Луцьк

Обласна художня виставка Волинської організації НСХУ «Весняний салон», квітень 2013 року, м. Луцьк

Обласна художня виставка Волинської організації НСЗХ «Молода Волинь - 2013», липень 2013 року, м. Луцьк

Обласна художня виставка до Дня художника «Осінній салон», жовтень 2013 року, м. Луцьк

Виставка-конкурс + квартирник «Дорога до сонця» для молодих митців у рамках Міжнародного молодіжного форуму Art Now Session, листопад 2013 року, м. Луцьк

Обласна художня виставка Волинської організації НСХУ «Весняний салон», травень 2014 року, м. Луцьк

Обласна художня виставка Волинської організації НСХУ «Зимовий салон», лютий 2015 року, м. Луцьк

Обласна художня виставка Волинської організації НСХУ «Весняний салон», квітень 2015 року, м. Луцьк

Персональні експозиції

Персональна виставка Лактіонової Марини і Бойчук Людмили «Симфонія душі», серпень – вересень 2013 року, м. Луцьк.

Персональна виставка-живопис «Життя у кольорі», березень - квітень 2014 року, м. Луцьк

Авторська виставка «З СЕНСОМ», квітень 2014 року, м. Луцьк

Персональна виставка живопису «Кольори літа», серпень 2014 року, м. Луцьк

Персональна виставка інтуїтивного живопису в Галереї сучасного мистецтва «Арт-Кафедра», квітень 2015 року, м. Луцьк

Персональна виставка до Дня Незалежності України, серпень 2015 року, м. Луцьк

Участь у пленерах

Експрес-пленер художників «Луцьк у просторі і часі» на честь 928-ої річниці з дня заснування Луцька

Пленер «Не псуй місто!» з ініціативи громадської організації «Народний патруль» та за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради

Проект «Анти-Стрес Зона» з ВОГО "Корпорація щастя" у співпраці із Луцьким міським центром у справах сім’ї, дітей та молоді із метою створення середовища вільного від стресу для жителів міста Луцька

Картини художниці зберігаються у приватних колекціях шанувальників її мистецтва в Україні , а також Німеччині та США.

Цицей Марія Сергіївна

23 роки
Освіта: 2014 – 2015 - Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, інститут іноземної філології, напрям підготовки: «Філологія», кваліфікація: магістр філології, викладач французької мови і літератури та англійської мови (диплом магістра: М15 №020864)
Досвід роботи: вчитель польської мови у англомовному центрі творчого та інтелектуального розвитку “Jonnnik`s academy of success”. Також працюю лаборантом та асистентом кафедри романських мов та інтерлінгвістики у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки та навчаю діток різного віку іноземної мови (англійської, польської, французької)
Наукова діяльність: статті та тези на літературознавчу та мовознавчу тематику, участь у VIII Міжнародній науково - практичній конференції студентів і аспірантів (14 – 15 травня 2014) та ІХ Міжнародній науково-практичній конференції аспірантів та студентів (12–13 травня 2015 року) “Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень” також участь у ІІ та ІІІ міжнародному науково – практичному семінарі “Актуальні проблеми романо- германської філології”, публікація тез у збірнику “Молодіжний науковий вісник Інституту іноземної філології”. – 2014. – № 1. – С. 68–72. Участь у семінарі та публікація тез у збірнику «Мовні універсалії у міжкультурній комунікації» (3-4 березня 2016 року)

Зуйко Катерина Вікторівна

20 років.
Освіта: вчитель початкових класів
Викладає англійську мову у діток молодшого шкільного віку, дошкільного віку, а також проводить уроки в «Маленькій школі».
У цьому році вона стала призером відбіркового туру конкурсу студентських наукових робіт, який відбувся у педагогічному інституті Східноєвропейського національно університету імені Лесі Українки. Результати свого наукового дослідження «Методика формування читацької компетентності молодших школярів у період навчання грамоти» представила на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із галузі знань «Педагогічна освіта».
23-24 грудня 2015 року К. В. Зуйко представляла результати своїх наукових досліджень на Міжнародній науково-практичній конференції «Scientific and Practical Results in 2015. Prospects for Their Development» on the topic «Використання мультимедійних презентацій на уроках літературного читання».
17 березня 2016 року К. В. Зуйко виступила з доповіддю «Методи формування читацьких умінь і навичок у першокласників» на Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів та молодих учених «Перспективні напрями становлення та розвитку педагогічної науки очима студентської молоді» (м. Умань, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).
У цьому році вона стала призером відбіркового туру конкурсу студентських наукових робіт, який відбувся у педагогічному інституті Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Авдєєнко Аліна Вікторівна

Викладач англійської мови для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
Закінчила Луцький педагогічний коледж за спеціальністю вчитель початкових класів та англійської мови.
Займаюся педагогічною діяльність протягом 3-х років. За цей період успішно викладала англійську мову дітям, набула величезного досвіду навчання з різноманітними методиками.
У своїй роботі обожнюю спілкування та постійне знайомство з новим людьми, що неймовірно збагачує та розвиває. Застосовую виключно індивідуальний підхід до кожного учня і націлена на успішний кінцевий результат.
Я вважжаю, що найкраще навчання дітей - це веселе проведення часу у формі гри, різних естафет, змагань та крефтів.

Степанюк Ольга Василівна

21 рік.

Викладач польської мови для дітей шкільного віку. Навчаюся у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки на факультеті філології та журналістики, де вивчаю польську та англійську мову. Закінчила ЛНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №22-ліцей» з відзнакою, де поглиблено вивчала українську, англійську мови та інформаційні технології. Ще зі шкільного віку брала участь у різних конференціях, наукових турнірах із природничих та гуманітарних дисциплін, конкурсах художнього читання, була учасницею шкільної команди КВН, акторського колективу та екологічної агіт-бригади. Маю досвід роботи з дітьми дошкільного віку. Прослухала курс лекцій у «Школі лідера» та телерадіокомпанії «Нова Волинь», та лекцію із виклаання польської мови від викладачів із Польщі.

Ще на 1 курсі була ведучою на врученні польської літературної премії ім. Юзефа Лободовського, де познайомилася із багатьма українськими, польськими перекладачами, письменниками, літературознавцями та видавцями, тому постійно маю справу з «native speakers». Влітку 2016 перебувала в м. Варшава, де мала змогу спілкуватися із науковцями із польського Інституту народної пам’яті. Восени 2016 протягом 4 днів була учасницею міжнародної конференції «Eastern Europe Initiatives Congress», де обговорювалися проблеми освіти, науки, культурної співпраці між країнами, бізнесу.

23 вересня 2016 року брала участь у міжнародній викладацько-студентській науковій конференції «Актуальні проблеми сучасної славістики».

4 листопада 2016 року - форум «Агробізнес – Луцьк 2016р.» під патронатом Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку.

Ще від початку заснування відвідую «Klub Polski», заснований Генеральним Консульством Республіки Польща в Луцьку, де маю змогу постійно розвивати словниковий запас, спілкуватися із корінними поляками, дізнаватися щось нове про польську історію, суспільне життя, культуру і політику. Завдяки навчанню на факультеті філології та журналістики відвідую презентації книжок різних українських і зарубіжних авторів, клуб польського кіно, галереї мистецтва. Протягом серпня 2017 року перебувала на навчанні в Школі польської мови, літератури та культури при Сілезькому університеті в м. Цешин, Польща. У жовтні 2017 року брала участь у програмі від Erasmus+ «Розмови молодих» у Кракові, де тиждень спілкувалася з польськими студентами про стереотипи, пов’язані з українцями у Польщі.

Мені дуже подобається працювати з дітьми, намагаюся створювати невимушену дружню атмосферу аби учень зміг вільно себе почувати, не соромитися помилятися, постійно розмовляти та читати іноземною мовою.

Чмелюк Вікторія Василівна

Вчитель англійської мови для дітей шкільного віку. Навчається у Східноєвропейському національному університеті ім. Лесі Українки, здобуває освітньо-кваліфікаційний рівень магістра.
Впродовж року отримувала освіту за кордоном.
Володіє різноманітною кількістю методик викладання предмету . У навчанні дітей намагається бути другом та вчителем. До кожної дитини має індивідуальний підхід роботи. Для засвоєння матеріалу викорустовує ігрові та розвиваючі методи. Завжди цікавиться новими методиками викладання та має багато креативних ідей.

Петрук Лілія

Викладач англійської мови для дітей шкільного віку. Студентка. Навчаюсь у СНУ імені Лесі Українки. Активно беру участь у науковій діяльності університету. Вважаю, що для досягнення хороших результатів варто застосовувати індивідуальний підхід до кожного учня, чим послуговуюсь у своїй педагогічній діяльності. Намагаюсь на своїх уроках творчо, креативно та цікаво подавати матеріал. Також використовую різноманітні методи навчання відповідно до особливостей, уподобань та віку учня.